İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gezi Medyası
Trendlerdeki Yazı

Yolda Bulduğu Köpeğiyle Dünyayı Geziyor

Yolda Bulduğu Köpeğiyle Dünyayı Geziyor
+ - 0

Hiç beklemediği anda yolda evsiz bir köpeğe rastlayan Nikki Delventhal, köpeği yalnız başına bırakmak yerine sahiplendi. Bu şanslı köpekle beraber kendisini yolculuklara adayan Nikki’nin paylaştığı fotoğraflar takipçileri tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor.

Nikki Delventhal, Eylül 2020’de New Mexico, Albuquerque‘ye doğa yürüyüşü için gittiğinde bir köpek buldu. Nikki ve annesi, dikiz aynasından arabasını kovalayan bir köpeği fark ettiler. Nikki, tatlı ve sevimli köpeği tek başına yol ortasında bırakamaycağını onu görür görmez anladı. Arabasının kapısını açtığında, Camper hemen onun kucağına atladı.

Nikki, bir köpeği evlat edinmeye hazır olduğunu ancak doğru anın gelmesini beklediğini ve o sırada Camper’ın onu bulduğunu paylaştı. Seyahat etmeyi çok seven Nikki Delventhal, Camper’ı ve arabasını alıp yola çıktı. Evsiz Camper’ı kucaklayıp ona yuva olan Nikki, biricik dostuyla bıkmadan usanmadan seyahat ediyor. Delventhal, Camper ve arabasıyla yola çıktığından beri güzel anlarını insanlarla paylaşıyor. Hızla büyüyen YouTube kanalı ve sosyal medya sayesinde bir influencer olarak gelir elde etmeye çalışıyor. Köpeğiyle yoldaki hayatı hakkında her şeyi paylaşıyor ve insanlar hem Nikki’yi hem de Camper’ı birlikte maceralara koşarken görmeye doyamıyorlar. Nikki ve Camper’ın bu macera dolu anlarına gelin birlikte göz atalım:

Yazar Hakkında

Yorum Yap